KONST / Litografier / Färglitografi 11401085
nr 1140 1085
Olle Baertling
(1911-1981), Sverige
Färglitografi, Olle Baertling (1911-1981), komposition, 155/300,1949-68, signerad, motivet: 17x23
Kondition: gulander
Utrop:
4.000 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 30 oktober 2017
kl 18:31:40
24/10 06:19:17
2.000 kr
30/10 17:42:59
Olle Baertling
Läs mer om Olle Baertling